Голосіївський район поповнився новим комунальним садочком

Tool items

2045

Голосіївський район поповнився новим комунальним садочком

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали створення нового дитячого садочка в Голосіївському районі.

Дошкільний навчальний заклад №106 розміщуватиметься в новобудові на проспекті Науки, 65 і вже найближчим часом зможе прийняти понад 100 дітей.

«Голосіївський район інтенсивно розвивається і наразі гостро потребує нових комунальних освітніх закладів. Враховуючи це, найближчим часом буде відкрито новозбудований дошкільний заклад, який частково вирішить цю проблему. Важливо, що він є не лише комфортним, а й сучасним. Зокрема, його обладнано високотехнологічним басейном, що самостійно визначає санітарний стан води, сучасним покриттям дитячих майданчиків, екологічно чистим та безпечним покриттям підлоги», - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

За її словами, новий дитсадочок зможе прийняти дві групи для дітей віком від 2 до 3 років та 4 дошкільні групи для дітей віком від 3 до 6 років з режимом роботи 12 годин. На будівництво цього дитсадка з міського бюджету було виділено 58,6 мільйонів гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»