Ганна Старостенко: До кінця року в 11 лікувальних закладах Києва функціонуватимуть ПЛР-лабораторії

Tool items

Від початку пандемії COVID-19 у дев’яти київських лікарнях було відкрито вірусологічні лабораторії, де виконуються дослідження на коронавірусну інфекцію (ПЛР). Ще у двох закладах такі ж лабораторії запрацюють вже восени цього року.

Про це повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко за підсумками інспекції КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги».

«Функціонування при лікарні вірусологічної лабораторії, яка самостійно досліджує матеріал, зокрема й на COVID-19, дає можливість нашим медикам значно швидше отримувати результати досліджень, а отже й приймати рішення стосовно лікування пацієнтів. Наголошую, що ПЛР-тестування пацієнтів здійснюється безкоштовно, якщо ж людина не перебуває у стаціонарі – за наявності направлення від лікаря», – пояснила депутатка.

За словами Ганни Старостенко, цієї осені ПЛР-лабораторії запрацюють у Київській міській  клінічній лікарні швидкої медичної допомоги та Київській міській клінічній лікарні №1. На їх облаштування та закупівлю обладнання з міського бюджету було виділено майже 17 млн грн», – додала заступниця голови КМДА.

Зазначимо, що ПЛР-лабораторії на сьогодні функціонують у наступних закладах: Київська міська клінічна лікарня №4, Київська міська клінічна лікарня №5, Київська міська клінічна лікарня №6, Київська міська клінічна лікарня №7, Київська міська клінічна лікарня №8, Олександрівська клінічна лікарня, КНП «Академія здоров’я людини», Пологовий будинок №5 та КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про внесення змін до додатку до міської цільової програми "Здоров'я киян" на 2020-2022 роки
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)