Ганна Старостенко: Для реабілітації та оздоровлення маленьких киян створять «Центр реабілітації для дітей»

Tool items

У столиці шляхом реорганізації санаторно-курортних закладів створять «Центр реабілітації для дітей». За відповідне рішення проголосувало 89 депутатів Київської міської ради. 

Як зауважила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, це дозволить підвищити якість послуг з реабілітації та оздоровлення дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів більше, ніж для 11 тисяч дітей. 

«На сьогодні у Києві потребують реабілітації та оздоровлення більше 11,3 тисяч дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів, які перебувають під наглядом лікарів амбулаторних закладів. Тож міська влада прагне покращити якість послуг у відповідних санаторно-курортних закладах, а також забезпечити безперервний процес надання таких послуг», – розповіла Ганна Старостенко. 

Крім того, як пояснила заступниця голови КМДА, оптимізація витрат на утримання закладів й укладання договору з НСЗУ, зокрема на закупівлю послуг з реабілітації дітей, дозволить знизити навантаження на бюджет Києва, залучити додаткове державне фінансування та інвестувати у розвиток санаторіїв.

Серед найбільших переваг функціонування «Центру реабілітації для дітей» Ганна Старостенко виокремила забезпечення системної реабілітації та лікування дітей, які знаходяться під амбулаторним наглядом лікарів, створення єдиної системи управління якістю надання послуг та управління персоналом, а також гнучкої системи розподілу ресурсів між закладами та можливість зміцнювати їх матеріально-технічну базу. 

Зазначимо, що рішення Київради передбачає приєднання восьми дитячих спеціалізованих санаторіїв «Орлятко», «Озерний», «Ялинка», «Лісний», «Лісова поляна», «Салют», «Ластівка» та «Дружний» до комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічні туберкульозна лікарня», а також його перейменування на «Центр реабілітації для дітей».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)