Екологічна комісія підтримала петицію щодо визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха

Прапор України

Tool items

1311

Екологічна комісія підтримала петицію щодо визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха

Вчора на засідання постійної комісії Київради з питань екологічної політики депутати підтримали петицію “Визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха та початок вживання невідкладних заходів із відновлення екосистеми річки Либідь та навколишньої території”.

“Наразі реальний стан Либеді просто жахає: береги річки протягом багатьох років заростали деревами, щодня зливаються тисячі літрів хімікатів, русло Либеді забруднено механічним сміттям. Ситуація жахає також і тим що Либідь забруднює Дніпро, а Дніпро далі Чорне море”, - зазначає автор петиції Антон Пузань. Також, за його словами, останніми роками річку почали забруднювати шляхом скидання брудного хімічного талого снігу.

Розглянувши дане звернення, депутати профільної комісії вирішили створити робочу групу, яка напрацює шляхи вирішення даних проблем. Також постійна комісія Київради з питань екологічної політики окремо звернеться до балансоутримувачів споруд, які знаходяться на березі річки Либідь щодо будівництва ними локальних очисних споруд та КК «Київавтодор» щодо інвентаризації несанкціонованих підключень до системи каналізацій до водопотоку річки Либідь. Окрім того, профільна комісія доручила КП “Плесо” розробити цільову програму з благоустрою та екологічного оздоровлення басейну річки Либідь.

Нагадаємо, петиція щодо визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха набрала 10888 голосів, при мінімально необхідних 10000.

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням:https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=376

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Лютеранській, 33 (літ.Б) у Печерському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БЛАГО» - СТРАХОВА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (офісу)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1543
  • Про передачу громадянці Рудусі Наталії Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у проїзді Калиновий Ріг, 20 в Оболонському районі міста Києва А-23319
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1542)