Досвід роботи Київради почав використовувати Український парламент

Tool items

650

У Верховній Раді України оновлюють систему голосування за прикладом Київської міської ради, та проводять тестування сенсорної кнопки, яка унеможливить кнопкодавство у сесійній залі. 

Як повідомив сьогодні, 1 березня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на своїй сторінці у Facebook, система голосування в Київській міській раді – це приклад унеможливлення неперсонального голосування. 

«Минулого тижня на запрошення мера міста Віталія Кличко ми демонстрували Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову систему голосування «Рада-IV» із сенсорною кнопкою, встановлену у залі Київської міської ради з 2015 року. І вже сьогодні у сесійній залі Верховної Ради України завершено її тестування. Вважаю, що це суттєвий крок до досягнення репрезентативності голосування народних депутатів у сесійній залі Українського парламенту», – зазначив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, через систему «Рада-IV» реєстрація кожного депутата відбувається за допомогою спеціальної іменної картки, а процес голосування потребує натискання двох кнопок одночасно. При цьому утримувати кнопки необхідно весь час, поки триває процедура голосування. Таким чином, депутат не може проголосувати і за себе, і за когось із колег. На відміну від системи «Рада-ІІІ», яка встановлена наразі у парламенті.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва