До жовтня 2018 року полігон твердих побутових відходів у Підгірцях — закриють

Tool items

2033

До жовтня 2018 року полігон твердих побутових відходів у Підгірцях —  закриють 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення “Про вирішення проблемних питань, пов'язаних з експлуатацією полігону твердих побутових відходів №5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області.

Як зазначив заступник голови КМДА Перо Пантелеєв, на полігоні твердих побутових відходів №5 у с. Підгірці існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Саме тому виникла необхідність затвердження заходів щодо вирішення проблемних питань, пов'язаних із експлуатацією цього полігону відходів.

“Ми повинні виконати всі можливі заходи для зниження екологічного впливу сміттєвого полігону № 5 у Підгірцях на навколишні території. У першу чергу, йдеться про пересипку полігону, що дозволить позбавитися від специфічного запаху”, - зазначив мер Києва Віталій Кличко.  

За словами міського голови, екологічні наслідки від роботи 5-го полігону, спонукають столичну владу до виконання комплексного стратегічного плану щодо утилізації сміття. Зокрема необхідно розширити потужності системи очистки фільтрату. Це, згідно з рішенням, мають зробити до жовтня 2017 року. Також до цього часу мають припинити складування відходів на I карті полігону.

А до кінця цього року необхідно виконати роботи з укриття ізолювальним шаром дев'яти гектарів полігону побутових відходів у Підгірцях. Окрім того,  запропоновано постійно запобігати незаконному перебуванню фізичних та юридичних осіб, а також незаконному збиранню вторинної сировини на території полігону. Загалом, до жовтня 2018 року планується повністю закрити полігон твердих побутових відходів у Підгірцях. 

Окрім того, Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) має забезпечити фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури населених пунктів, прилеглих до полігону твердих побутових відходів у с. Підгірці. 

Рішення підтримали 95 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)