До комунальної власності територіальної громади міста Києва прийняли елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної

Tool items

Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної прийняли до комунальної власності та облікували на балансі комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 86 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, необхідно вжити ряд заходів щодо ефективного використання та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної. 

«Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди потрібно облікувати на балансі обслуговуючого комунального підприємства задля утримання та обслуговування. Важливо всі об’єкти привести до належного стану та провести загальні ремонтні роботи. Необхідно вздовж Облонської набережної створити сучасний простір для відпочинку мешканців. А також унеможливити незаконну забудову земель територіальної громади Києва», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що до комунальної власності планують передати на облік елементи благоустрою та гідротехнічних споруд, а саме:
– водопідпірні гідротехнічні споруди;
– гідротехнічні споруди – бетонні труби;
– тротуарні доріжки;
– 92 паркові лави;
– 87 світильників на металевих опорах з анкерними вузлами;
– цегляну споруду по вулиці Прирічній;
– огорожу цегляної споруди у вигляді бетонного забору;
– огорожу з червоної цегли з елементами металічної вставки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»