До комунальної власності територіальної громади міста Києва прийняли елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної

Tool items

Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної прийняли до комунальної власності та облікували на балансі комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 86 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, необхідно вжити ряд заходів щодо ефективного використання та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної. 

«Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди потрібно облікувати на балансі обслуговуючого комунального підприємства задля утримання та обслуговування. Важливо всі об’єкти привести до належного стану та провести загальні ремонтні роботи. Необхідно вздовж Облонської набережної створити сучасний простір для відпочинку мешканців. А також унеможливити незаконну забудову земель територіальної громади Києва», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що до комунальної власності планують передати на облік елементи благоустрою та гідротехнічних споруд, а саме:
– водопідпірні гідротехнічні споруди;
– гідротехнічні споруди – бетонні труби;
– тротуарні доріжки;
– 92 паркові лави;
– 87 світильників на металевих опорах з анкерними вузлами;
– цегляну споруду по вулиці Прирічній;
– огорожу цегляної споруди у вигляді бетонного забору;
– огорожу з червоної цегли з елементами металічної вставки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)