Дніпровському ринку надали землю в оренду на 15 років

Депутати уважно читають матеріали проектів рішень, що розглядаються під час проведення плеанарного засідання Київради

Tool items

1210

Дніпровському ринку надали землю в оренду на 15 років

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати передали земельні ділянки ПАТ “Дніпровський ринок” для обслуговування та експлуатації ринкового комплексу на вул. Попудренка,5 у Дніпровському районі.

В оренду на 15 років ПАТ “Дніпровський ринок” надаються земельні ділянки площами 0,008 га, 0,346 га, 0,12 га та 0,07 га із земель комунальної власності.

“Вся документація підготовлена відповідно до вимог чинного земельного законодавства. За численними зверненнями місцевих мешканців ринок там надзвичайно потрібний. Також хочу зазначити, що всі депутати Дніпровського району підтримують функціонування цього ринку. По-перше, орендна плата становить орієнтовно 2,5 мільйони гривень, і це те, що місто може мати сьогодні. Також ми матимемо змогу якісно покращити стан об'єкту і привести його до ладу”, — зазначив депутат Київради Андрій Странніков.

Рішення також передбачає внесення змін до “Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста”.

Відповідно до Податкового кодексу України, орієнтовний розмір орендної плати складатиме 2 439 012 грн 52 коп (10% від кожної земельної ділянки).

Рішення підтримали 66 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)