Для операторів зовнішньої реклами з’явилася можливість обмінюватися первинною документацією у цифровому форматі

Tool items

Управління з питань реклами КМДА пропонує операторам зовнішньої реклами скористатися електронним документообігом за допомогою програмного комплексу «M.E.Doc».

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, відтепер усе, що знадобиться для обміну документами – це програмне забезпечення, доступ до інтернету та кваліфікований електронний підпис.

«У місті постійно працюють над тим, аби отримання послуг ставало простішим. Відтепер кожен, хто користується програмним комплексом «M.E.Doc», зможе автоматизувати документообіг з Управлінням реклами», – зазначив Валентин Мондриївський.

Начальниця Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації Оксана Поліщук наголосила, що вже цього місяця оператори можуть відправляти чи отримувати документи просто не виходячи з дому або офісу – це рахунки, розрахунки, коригування до рахунків та актів.

«Наразі Київ одне з перших міст України, де стало можливим рекламодавцям обмінюватися з міськими установами первинними документами в електронному форматі. Завдяки діджиталізації таких процесів, як візування, доставка документів та, банально, очікування у черзі, люди значно економлять час. Крім того, завдяки переходу на електронний документообіг, ми зможемо уникнути затримок через можливі карантинні обмеження», – підкреслила Оксана Поліщук.

Оксана Поліщук додала, що в управлінні щомісяця виставляють понад три тисячі рахунків, кожен з яких має пакет документів, що містить від 10 до 500 сторінок. Для переходу на електронний документообіг потрібно надіслати офіційний лист на адресу 04070, м. Київ, Боричів узвіз, 8 (або залишити у скриньці біля посту охорони за цією ж адресою), в якому підтвердити наявність програми «M.E.Doc» на підприємстві та дати згоду на використання електронних документів, електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Довідка. Спрощення та прискорення роботи з документами забезпечується в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, ЗУ «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 №2155-VIII, Розпорядження КМДА «Про затвердження Положення про комплексну інформаційно-аналітичну систему управління фінансово-господарською діяльністю в м. Києві» від 09.10.2017 №1249, Розпорядження КМДА «Про затвердження змін до Інструкції з діловодства у виконавчому органі КМДА та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва» від 07.04.2021 №792.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про створення Координаційної ради з питань забезпечення транспортної соціальної послуги у місті Києві
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)