Для обдарованих дітей столиці планують запровадити щорічний міський конкурс «Мистецькі Горизонти»

Tool items

Для обдарованих дітей столиці планують запровадити щорічний міський конкурс «Мистецькі Горизонти».

Такий проєкт рішення за ініціативи депутатів Київської міської ради Вікторії Мухи та Володимира Андрусишина вже зареєстровано в Київській міській раді.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, сьогодні як ніколи важливо підтримувати талановитих дітей, мотивувати розвивати здібності та заохочувати до нових досягнень.

«Міська влада навіть у ці складні часи знаходить можливості та механізми заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти. Це надасть дітям додаткову мотивацію та, сподіваюсь, бажання залишатись та будувати свою кар'єру в Україні. Проєктом рішення передбачено, що міський конкурс «Мистецькі Горизонти» щорічно визначатиме лауреатів за чотирма напрямами. Переможців визначатиме журі міського конкурсу, до якого входитимуть провідні спеціалісти та видатні діячі у галузі культури та мистецтва, члени громадських організацій у сфері культури, представники закладів вищої мистецької освіти, представники медіа та шоубізнесу, представники Департаменту культури КМДА та депутати Київської міської ради», – розповіла Вікторія Муха.

Щорічний міський конкурс «Мистецькі Горизонти» започаткований з метою підтримки, підвищення рівня виконавської майстерності та заохочення талановитих дітей – учнів закладів початкової мистецької освіти міста за чотирма напрямами:
– «Музичне мистецтво» (інструментальне, вокальне);
– «Сценічне мистецтво» (театральне, циркове, фольклорне);
– «Образотворче мистецтво» (декоративно-ужиткове, живопис, рисунок, композиція);
– «Хореографічне мистецтво» (народно‑сценічний, бальний/сучасний, класичний танець).

Конкурс буде проходити у три тури – шкільний, районний та міський. Після завершення третього туру під час церемонії нагородження лауреатам буде вручено дипломи та грошові винагороди, а також пройде гала-концерт переможців.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)