Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Будівля Київської міської ради

Tool items

2945

Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення “Спецжитлофонд” земельних ділянок для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку на перетині вул. Мілютенка та вул. Шолома-Алейхема у Деснянському районі столиці.

Відповідні земельна ділянки мають площу 0,5514 га та 0,1726 га. Передбачається, що у новобудову переселять мешканців житлового будинку по вулиці Мілютенка, 23-А.

На частині однієї із земельних ділянок наразі розташована тимчасова автостоянка та будинок охорони обслуговуючого гаражо-будівельного кооперативу “Волгоградький”. Автостоянку планується перенести.

Земельні ділянки знаходяться поза межами зелених та інших природоохоронних зон. Відповідно до детального плану території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту, затвердженого Київрадою від 28.07.2016 №910/910, земельні ділянки за функціональним призначенням належать до території житлової забудови.

Відповідне рішення підтримали 85 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва