Для депутатів Київської міської ради провели тренінг з надання першої медичної допомоги

Tool items

Депутати Київської міської ради Ксенія Семенова, Євгенія Кулеба, Алла Шлапак, Лілія Пашинна, Вікторія Бурдукова, Костянтин Богатов пройшли тренінг з надання першої медичної допомоги.

За словами депутатки Київської міської ради, організаторки тренінгу Ксенії Семенової, у воєнний час необхідно володіти базовими навичками надання першої допомоги постраждалим задля порятунку їх життів з обов’язковим дотриманням правил власної безпеки.

«З перших днів повномасштабної війни наша команда займалась волонтерською діяльністю та створила БФ «Солом’янські котики», і наразі пріоритетним напрямків діяльності є організація навчань з домедичної допомоги. Проводити заняття нам допомагають фахівці волонтерсько-рятувальних організацій. Цього разу ми організували тренінг для депутатів та співробітників Київської міської ради, зокрема учасники дізнались про правові засади надання першої допомоги, освоїли базові знання для перевірки свідомості та дихання постраждалого, зупинки критичних кровотеч, а також забезпечення прохідності дихальних шляхів. Крім того, отримали рекомендації щодо укомплектування індивідуальних аптечок», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що отримані знання у критичній ситуації допоможуть зорієнтуватись та зосередитись задля порятунку постраждалих.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)