Депутати Київської міської ради спростили умови оренди комунального майна для сил безпеки та оборони України

Tool items

Депутати Київської міської ради спростили умови оренди для сил безпеки та оборони України, які розміщені в будівлях комунальної власності територіальної громади міста Києва, з метою забезпечення їх безперебійної роботи та повноцінного функціонування.

Такі рішення були прийняті сьогодні, 23 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

За словами депутата Київської міської ради Михайла Присяжнюка, у воєнний час залучено весь потенціал держави та суспільства з використанням усіх наявних сил і засобів задля стійкого опору агресору. 

«Збройні Сили України, військові формування, правоохоронні та розвідувальні органи, державні органи спеціального призначення з правоохоронними функціями та сил цивільного захисту виконують спецзавдання та забезпечують безпеку та оборону нашої держави. Всі ці структури необхідно включити до відповідних переліків єдиних майнових комплексів комунальних підприємств та нерухомого майна з метою оперативного їх розміщення на період воєнного стану і протягом місяця після його припинення або скасування. Також варто встановити додаткову умову щодо термінів дії договорів, укладених з силами безпеки та оборони. Ми маємо створити комфортні умови для розміщення сил оборони, забезпечити їх безперебійну роботу та повноцінного функціонування задля ефективного опору та боротьби з ворогом», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що також необхідно встановити силам безпеки та оборони, які розміщені на площах комунальної власності територіальної громади міста Києва, оренду плату в розмірі 1 грн на період воєнного стану та протягом місяця після його припинення або скасування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»