Депутати Київської міської ради спільно з делегацією міста Лондон обговорили шляхи співпраці у сфері культури

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з делегацією міста Лондон обговорили шляхи співпраці у сфері культури.

Генеральний директор Торгово-промислової палати Лондона Річард Бердж, Шериф Сіті Лондона Ендрю Марсден, голова правління Барбікан Центру Том Слейг зустрілись з заступницею голови КМДА, депутаткою Київської міської ради Ганною Старостенко депутаткою Київської міської ради, головою постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторією Мухою та директором Департаменту культури КМДА Сергієм Анжияком.

Як зазначила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко, після Перемоги на Україну чекатиме масштабне відновлення, думати про яке потрібно вже сьогодні. 

«Ми неодмінно врахуємо світовий досвід, та будемо взаємодіяти з іноземними колегами задля створення ефективного плану відновлення столиці у повоєнний період. У Київській міській раді спільно з представниками Лондонської торгово-промислової палати обговорили можливі варіанти співпраці у сфері культури. Зокрема мова йшла про можливість проведення у Лондоні мистецьких заходів, виставок, де будуть представлені експонати з Києва. Крім цього, обговорили шляхи відновлення пошкоджених, внаслідок ворожих авіаударів, закладів культури у столиці, також створення у столиці культурних центрів», – наголосила Ганна Старостенко. 

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, цій зустрічі у столиці передувало спілкування із заступницею мера Лондона з питань культури та креативних індустрій Джастін Саймонс у грудні минулого року.

«Спільно з лондонськими колегами обговорили не тільки можливі шляхи взаємодії над реалізацією яких ми можемо працювати вже зараз, але й співпрацю в довгостроковій перспективі. Надзвичайно актуальним для Києва є, зокрема, досвід Лондону у відбудові та розвитку міста після Другої світової війни. Так само як у Лондоні беззаперечно вірять у нашу перемогу – віримо та докладаємо зусиль задля втілення в життя партнерських проєктів та ініціатив. Також проведено окрему зустріч у Національному академічному театрі оперети, на якій було окреслено коло можливих напрямків співпраці у сфері музичного та театрального мистецтва», – додала Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України