Депутати Київської міської ради пропонують вдосконалити Правила догляду за кронами дерев у місті Києві

Tool items

Депутати Київської міської ради пропонують вдосконалити Правила догляду за кронами дерев у місті Києві з метою створення ефективного механізму догляду за зеленими насадженнями у столиці.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

За словами Євгенії Кулеби, правила були розроблені КО «Київзеленбуд» спільно із профільними експертами та науковцями, водночас виникає багато спірних питань, тому проєкт рішення необхідно доопрацювати з метою охорони та збереження зелених насаджень, утримання їх у здоровому стані, створення та формування стійких до несприятливого міського середовища насаджень.

«Це справді дуже важливий для Києва проєкт рішення, особливо, враховуючи той резонанс, який відбувався навесні на фоні запитань, які виникали у громадськості щодо догляду за кроною та масовим знищенням дерев», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики надала протокольне доручення КО «Київзеленбуд» протягом місяця завершити всі консультації та подати до розгляду остаточну редакцію Правил догляду за кронами дерев у місті Києві.

Наразі, за словами депутатки, необхідно доопрацювати документ, а саме:
– у форматі робочих зустрічей з усіма охочими членами екологічної комісії обговорити доцільність включення омолоджувальної обрізки у ці правила, адже від цієї практики у багатьох країнах вже відмовилися;
– забезпечити прозорість робіт, які будуть проводитися, зокрема публікуючи матеріали в електронному вигляді;
– передбачити прив’язку розташування кожного дерева до адреси та проводити геоприв’язку дерев до конкретної лунки;
– ввести освітню складову – прописати у правилах необхідність підвищення кваліфікації виконавців робіт;
– впровадити санкції у разі порушення правил, які будуть затверджені.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)