Депутати Київської міської ради передали гуманітарну допомогу в Дарницький дитячий будинок-інтернат

Tool items

Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая спільно з т.в.о. голови Дарницької РДА Миколою Калашником передали гуманітарну допомогу в Дарницький дитячий будинок-інтернат.

Як зазначила Олена Говорова, спілкування з дітьми та молоддю завжди приносить позитивні емоції.

«Розпочинати таким чином тиждень – те, що потрібно для заряду енергії на сім днів. Разом з колегами передали гуманітарну допомогу в Дарницький дитячий будинок-інтернат. Директорка закладу показала нам, як вихованці вміють малювати та вишивати бісером. Потім ми з дітьми довго спілкувались та передали їм одяг та взуття. Подібні зустрічі мотивують працювати заради майбутнього нашої Батьківщини ще дужче», – розповіла Олена Говорова.

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая додав, що діти, позбавлені батьківського піклування, не мають відчувати себе покинутими, і тому їм дуже важлива наша підтримка.

«Ми провели час у компанії дітей та молоді, які показали нам свої вироби з бісеру, малюнки. Послухали захоплюючі історії дітей та відповіли на усі поставлені питання. Дуже приємно знаходитись у такій люблячій атмосфері», – додав Георгій Зантарая.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.