Депутати Київської міської ради передали гуманітарну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Tool items

Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая передали гуманітарну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які наразі навчаються в Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олена Говорова, до нас звернулись представники Національного авіаційного університету з проханням надати гуманітарну допомогу їх учням, які належать до малозахищених категорій населення.

«Війна торкнулась кожного з нас, і особливо вона вплинула на життя дітей. Ми маємо допомогти та захистити юних українців. Особливої підтримки потребують діти, які втратили батьківську турботу та свої родини. Важливо зберегти здорове майбутнє нашої нації та створити комфортні умови для навчання та розвитку молоді. Спільно з колегами, на запит керівництва закладу освіти, сформували та передали продуктові набори та комплекти спортивного одягу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Допомогу отримали близько 40 студентів, які навчаються в Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету», – наголосила Олена Говорова.

Депутатка додала, що за час свого існування коледж став одним із провідних освітніх закладів України, під час навчання у якому особлива увага приділяється спортивній підготовці та формуванню здорового способу життя студентської молоді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва