Депутати Київської міської ради передали евакуаційні візки-ноші, медикаменти та теплі речі військовим на передову

Tool items

Депутати Київської міської ради Наталія Берікашвілі, Юрій Сулига та Ігор Шпак передали евакуаційні візки-ноші, медикаменти та теплі речі військовим на передову.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Наталія Берікашвілі, об'єднуємо зусилля, щоб продовжувати надавати підтримку нашим Захисникам та Захисницям.

«Наші Герої стоять на захисті України та боронять території від окупантів, тому надання допомоги військовим є надзвичайно важливою справою. Незалежно від того, це медична, гуманітарна, військова допомога, кожен прояв нашої підтримки має величезне значення для них. Наразі на передову ми відправили евакуаційні візки-ноші, аптечки, ковдри та теплі шкарпетки. Ці речі будуть у нагоді нашим військовим», – наголосила Наталія Берікашвілі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)