Депутати Київської міської ради доставили спортивне обладнання учням Плосківського ліцею на Київщину

Tool items

Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая доставили спортивне обладнання в Плосківський ліцей, який потрапив під ворожі обстріли під час тимчасової окупації Київської області. 

Навчальний заклад розташований в селі Плоске Броварського району.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олена Говорова, спорт робить нас щасливішими, регулярні тренування допомагають тримати тіло в тонусі та мотивують.

«За підтримки Національного олімпійського комітету України ми привезли ліцеїстам спортивне обладнання: тенісний стіл, ракетки, м’ячі, каримати та обручі. Попри всі жахи, які ми зараз переживаємо, дітям займатись спортом особливо важливо. Сподіваюсь, вчителі активно будуть застосовувати новий спортивний інвентар на уроках фізкультури. Ми – вистоїмо! Не втрачаймо надію та прямуємо до Перемоги», – наголосила Олена Говорова. 

Депутатка додала, що у  Плосківському ліцеї навчався Герой України Віталій Топіха, який з перших днів повномасштабної війни долучився до лав української армії. Віталій загинув у червні на сході України.

За словами депутата Київської міської ради Георгія Зантараї, повномасштабна війна стала для всіх нас великим викликом.

«Особливо страждають діти, які не у змозі в повному обсязі висловити страх та біль, який їм довелось пережити. Ми зараз спільно працюємо над тим, щоб допомогти дітям та повернути їх до звичного ритму життя.  Зокрема спорт є хорошим методом реабілітації та відновлення фізичного та психологічного здоров’я. Так ми спільно з колегами доставили у Плосківський ліцей спортивне обладнання. І я вірю в те, що діти продовжать займатись улюбленими видами спорту в навчальному закладі», – розповів Георгій Зантарая.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)