Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу в місто Лиман

Tool items

Депутати Київської міської ради Ярослав Федоренко та Вадим Іванченко спільно з головою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергієм Садовим доставили гуманітарну допомогу в місто Лиман. 

Як зазначив Ярослав Федоренко, деокупований Лиман – це територія в Донецькій області, яка дуже постраждала від рашистської агресії. 

«Місто розташоване за 10 кілометрів до лінії фронту, де наразі тривають запеклі бої. Лиман майже повністю зруйнований, і там досі лунають звуки російської артилерії. Водночас у вцілілих будинках та підвалах живуть люди, які потребують допомоги. Мешканці, попри загрозу щоденних обстрілів, не покидають свої оселі та вірять в те, що з часом зможуть відновити своє місто. Ми з колегами доставили їм продукти харчування, речі першої необхідності та іншу гуманітарну допомогу. Закликаю всіх волонтерів, які доставляють допомогу на Донеччину, заїжджати і до Лиману. Тут допомога дуже потрібна, і на неї дуже чекають», – наголосив Ярослав Федоренко.

Депутат додав, що дорогою на схід також заїхали в Костянтинівку та Краматорськ, де передали необхідні речі військовим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва