Депутати Київради закликали підприємців дотримуватися карантинних обмежень

Tool items

182

У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби депутати Київської міської ради закликали підприємців дотримуватися суворих карантинних обмежень. 

Це питання обговорювалося у прямому етері проєкту «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ».

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Дінари Габібуллаєвої, є певне невдоволення в суспільстві через те, що суворі обмеження можуть боляче вдарити по бізнесу. Відтак, одним з важливих завдань місцевої влади є дієва підтримка підприємців під час карантину, співпраця з бізнесом та змістовний діалог що до важливості дотримання карантинних обмежень.

«Дотримання підприємцями карантинних обмежень необхідне, бо це на сьогоднішній день єдиний спосіб зупинити найгірший сценарій розвитку епідемії. Локдаун покликаний максимально згуртувати та мобілізувати зусилля як місцевої влади, так і громадян для подолання поширення коронавірусної хвороби. Тому зараз від дотримання кожним з нас епідеміологічних обмежень залежить подальший розвиток ситуації», – наголосила Дінара Габібуллаєва.

Депутатка додала, що під час суворих карантинних обмежень важливим фактором ефективності заходів є саме чітка взаємодія між органами влади та бізнесом.

Нагадаємо, Київ розширює пільги та преференцій для малого і середнього бізнесу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва