Депутатський корпус затвердив новий Регламент роботи Київської міської ради

Tool items

Депутатський корпус затвердив новий Регламент роботи Київської міської ради.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 04 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 94 депутати.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, основною метою прийняття нового Регламенту є виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та оптимізація діяльності головного представницького органу місцевого самоврядування територіальної громади міста Києва – Київської міської ради.

«Для розробки нового регламенту у 2020 році було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники всіх депутатських фракцій. Робоча група в жовтні цього року закінчила роботу та передала до постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції зведену таблицю з пропозиціями», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що важливий акцент також зроблено на підвищенні етичних стандартів роботи, а також збільшенні прозорості та відкритості діяльності Київської міської ради.

«Передбачено вдосконалення процедури розгляду проєктів рішень на пленарних засіданнях, у тому числі повторного розгляду рішень із зауваженнями Київського міського голови. Водночас згідно з новим регламентом буде проводитися антикорупційна експертиза проєктів рішень Київської міської ради нормативно-правового характеру», – наголосив Володимир Бондаренко.

Довідка. У грудні 2020 року завершився строк повноважень Київської міської ради VIII скликання та було відкрито першу сесію ІХ скликання. Згідно з ч. 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламент роботи місцевої ради затверджується не пізніше як на другій сесії ради. Виходячи з вищезазначеного, на виконання вимог Закону України, новообраною Київською міською радою ІХ скликання має бути затверджено новий Регламент.

З новим Регламентом роботи Київської міської ради можна ознайомитися за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»
  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року N 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 16 травня 2012 року № 75-6-00550 (340527935)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОДОЛ ІСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової споруди об'єкта дорожнього сервісу на вул. Богатирській, 7-А в Оболонському районі міста Києва (374340238)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на вул. Променистій у Солом'янському районі міста Києва (444013841)