Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичне обладнання у столичний пологовий будинок

Tool items

Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичне обладнання у КНП «Академія здоров'я людини» Київський міський медичний центр.

Як зазначила Зоя Ярош, медичний центр європейського рівня надає невідкладну висококваліфіковану медичну допомогу.

«Вчора у столиці було оголошено п’ять повітряних тривог, але ніщо не змогло завадити здійснити передачу необхідного медичного обладнання до пологового будинку. На сьогодні центр обслуговує понад 500 тисяч мешканців та працює в цілодобовому режимі. Медичний персонал кваліфіковано та своєчасно надає необхідну допомогу пацієнтам. Ми вдячні лікарям та молодшому медичному персоналу за їх щоденну роботу в умовах воєнного стану», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка подякувала за надану гуманітарну допомогу та підтримку німецькій організації медичної допомоги «Аction medeor» та Благодійному фонду «Дарничани».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва