Депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко закликає брати безхатніх тварин з притулків

Tool items

Депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко закликає брати безхатніх тварин з притулків.

Як зазначила Ганна Свириденко, з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України кількість безхатніх тварин різко зросла, як наслідок приватні волонтерські притулки зіткнулись з великим навантаженням.

«Міська влада надає матеріальну підтримку приватним притулкам для тварин задля забезпечення їх постійного функціонування та підвищення якості умов перебування тварин. Водночас основна мета їх роботи полягає саме в тому, щоб якомога більше собак та котів знайшли свої домівки. Тож, якщо ви замислюєтесь над тим, що вам потрібен чотирилапий друг – візьміть його з притулку. Це рішення забезпечить звільнення місця для іншої тварини, якій потрібна ветеринарна допомога та прихисток», – наголосила депутатка.

Ганна Свириденко розповіла, що нещодавно разом з керівницею Гостомельського притулку для тварин Марією Вронською обговорила шляхи розвитку міської політики гуманного ставлення до тварин.

«На території Гостомельського притулку для тварин проживають понад 700 собак та котів, які стали жертвами людської байдужості та жорстокості. Кожен охочий може відвідати притулок та познайомитись з його чотирилапими мешканцями», – додала депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)