Депутат Київської міської ради Сергій Артеменко доставив гуманітарну допомогу військовим та цивільним на Херсонщину

Tool items

Депутат Київської міської ради Сергій Артеменко доставив гуманітарну допомогу військовим та цивільним у Херсонську область.

Як зазначив Сергій Артеменко, окупанти регулярно атакують Херсонщину, за понад рік війни в області пошкоджено понад п’ять тисяч об'єктів, більшість з них житлові будинки.

«Херсонщина перебуває під вогнем російської авіації та артилерії. Ворог нещадно обстрілює населені пункти. Люди потребують підтримки, і в цих реаліях необхідно надавати їм своєчасну допомогу. Ми приїхали з гуманітарною місією до наших воїнів-побратимів та цивільних мешканців Херсонської області. Доставили їм продуктові набори, речі першої необхідності, медикаменти, а також іграшки для малечі. Місцева громада налаштована на Українську Перемогу. Вірю в те, що невдовзі всю Херсонщину буде звільнено від російських орків. Сил та натхнення нашим Героям, щоб і надалі боронили українську землю від ворога», – наголосив Сергій Артеменко.

Депутат додав, що важливо об'єднувати зусилля та допомагати один одному задля нашої Перемоги!

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки