Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая пропонує один зі столичних скверів перейменувати на честь спортсменів-захисників України

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая подав електронну петицію щодо перейменування скверу Мартиросяна на честь спортсменів-захисників України. Зелена зона розташована в Солом’янському районі по вулиці Керченській, 5.

За словами Георгія Зантараї, необхідно позбутись чужих ворожих топонімів, зокрема перейменувати сквер імені радянського воєначальника Саркіса Мартиросяна.

«Щодня нашу незалежність у війні з росією захищають сотні спортсменів. На превеликий жаль, не всі зможуть повернутись до своїх сімей або улюбленої справи. Я маю пряме відношення до галузі спорту і вважаю необхідним у столиці вшанувати пам'ять героїв-спортсменів, які віддали своє життя за нашу свободу. Нашим обов’язком є увіковічення їх подвигу. Саме тому запропоновано перейменувати один з київських скверів на честь спортсменів-захисників України, а згодом за кошти меценатів створити Меморіал пам’яті», – розповів Георгій Зантарая.

Депутат додав, що важливо, щоб ініціативу щодо перейменування скверу підтримала територіально громада міста Києва, тому було створено електронну петицію.

Підтримати електронну петицію можна за посиланням: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11209.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»