Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая представить Україну на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в Токіо

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая представить Україну на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Ігри відбудуться з 23 липня по 9 серпня 2021 року.

Про це повідомила директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан на своїй сторінці у мережі Facebook.

За словами директорки департаменту, у спортсменів міста Києва на рахунку 38 ліцензій.

«Міжнародна федерація дзюдо опублікувала офіційний список спортсменів, які будуть представляти Україну на Олімпійських іграх у Токіо. Україна отримала сім ліцензій з дзюдо, п‘ять з яких належать нашим киянам: Дарії Білодід, Артему Лесюку, Георгію Зантараю, Кеджау Ньябалі, Яківу Хаммо. Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо їм перемоги», – розповіла Юля Хан.

Також директорка департаменту привітала з Міжнародним олімпійським днем.

«Щорічно 23 червня ми відзначаємо Олімпійський день, який об’єднує людей з усього світу, для яких спорт став чимось більше ніж просто захопленням. Бажаю, щоб вам підкорювались не лише спортивні п’єдестали, а щоб і в життєвих випробуваннях ви завжди були переможцями», – зазначила Юлія Хан.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації а обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Курчатова Академіка, 11 у Деснянському районі міста Києва (241672619)
  • Про приватизацію громадянкою Тищенко Тетяною Олександрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бахмацькій, 7-в у Святошинському районі міста Києва (382880903)
  • Про приватизацію громадянкою Мартиновою Наталею Михайлівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бахмацькій, 7-а у Святошинському районі міста Києва (653012851)
  • Про приватизацію громадянкою Васьковською Валентиною Григорівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сергія Колоса, 26-а у Солом'янському районі міста Києва (666182833)
  • Про відмову громадянці Гаджиєвій Євгенії Миколаївні у передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 52-М у Дарницькому районі міста Києва (512027173)