Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая представить Україну на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в Токіо

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая представить Україну на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Ігри відбудуться з 23 липня по 9 серпня 2021 року.

Про це повідомила директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан на своїй сторінці у мережі Facebook.

За словами директорки департаменту, у спортсменів міста Києва на рахунку 38 ліцензій.

«Міжнародна федерація дзюдо опублікувала офіційний список спортсменів, які будуть представляти Україну на Олімпійських іграх у Токіо. Україна отримала сім ліцензій з дзюдо, п‘ять з яких належать нашим киянам: Дарії Білодід, Артему Лесюку, Георгію Зантараю, Кеджау Ньябалі, Яківу Хаммо. Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо їм перемоги», – розповіла Юля Хан.

Також директорка департаменту привітала з Міжнародним олімпійським днем.

«Щорічно 23 червня ми відзначаємо Олімпійський день, який об’єднує людей з усього світу, для яких спорт став чимось більше ніж просто захопленням. Бажаю, щоб вам підкорювались не лише спортивні п’єдестали, а щоб і в життєвих випробуваннях ви завжди були переможцями», – зазначила Юлія Хан.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)