Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая передав 16 генераторів територіальним громадам Київщини та районним в місті Києві державним адміністраціям

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая передав 16 генераторів територіальним громадам Київщини та районним в місті Києві державним адміністраціям.

За словами Георгія Зантараї, ворог не полишає спроб знищити енергетичну інфраструктуру нашої країни, тому досі існує ймовірність повторних відключень світла.

«Війна ще триває, і попри те, що наразі у столиці та області видимого дефіциту енергопотужностей немає, ситуація може погіршитись в будь-який момент. Тому необхідно буди готовими до різних сценаріїв розвитку подій. Комунальні заклади, які за потреби додатково можуть бути використані як пункти незламності, мають бути оснащені альтернативними джерелами енергії. Наразі за підтримки іноземних партнерів у столицю було доставлено 16 генераторів, які розподілені за потребами та, зокрема передано в Бородянку, Крюківщину, Богуслав, а також у розпорядження районних в місті Києві державних адміністрацій», – наголосив Георгій Зантарая.

Депутат подякував за співпрацю благодійному фонду «Save Ukraine» та всім, хто допоміг реалізувати дану ініціативу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки