Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти та іншу гуманітарну допомогу в гарячі точки на схід та південь України

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти та іншу гуманітарну допомогу в гарячі точки на схід та південь України.

За словами Богдана Чорнія, важливо надавати гуманітарну допомогу військовим, які захищають нашу державу на найгарячіших напрямках.

«Передали препарати для анестезії, антибіотики, ВАКи, апарати зовнішньої фіксації, хірургічні інструменти, аптечки та шовний матеріал бійцям, які проходять реабілітацію або зараз знаходяться на передовій. Це черговий вантаж, який ми скоординували до військових госпіталів. Крім цього, передали військовим термобілизну, яку отримали від іноземних партнерів. Дякуємо нашим воїнам за їх мужність, стійкість і щоденний героїзм у боротьбі з ворогом, а волонтерам – за постійну допомогу. Наша Перемога буде спільною», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що наші захисники та захисниці, які отримали бойові поранення, потребують невідкладної медичної допомоги та тривалої реабілітації, тому важливо забезпечувати всім необхідним парамедичні бригади та військові госпіталі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.
  • Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Дарницького району міста Києва
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та відповідності природоохоронному законодавству клопотань Благодійної організації «Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва «Київський еколого-культурний центр» щодо організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду