Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти та іншу гуманітарну допомогу в гарячі точки на схід та південь України

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти та іншу гуманітарну допомогу в гарячі точки на схід та південь України.

За словами Богдана Чорнія, важливо надавати гуманітарну допомогу військовим, які захищають нашу державу на найгарячіших напрямках.

«Передали препарати для анестезії, антибіотики, ВАКи, апарати зовнішньої фіксації, хірургічні інструменти, аптечки та шовний матеріал бійцям, які проходять реабілітацію або зараз знаходяться на передовій. Це черговий вантаж, який ми скоординували до військових госпіталів. Крім цього, передали військовим термобілизну, яку отримали від іноземних партнерів. Дякуємо нашим воїнам за їх мужність, стійкість і щоденний героїзм у боротьбі з ворогом, а волонтерам – за постійну допомогу. Наша Перемога буде спільною», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що наші захисники та захисниці, які отримали бойові поранення, потребують невідкладної медичної допомоги та тривалої реабілітації, тому важливо забезпечувати всім необхідним парамедичні бригади та військові госпіталі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва