Цільова програма розвитку туризму: протягом 2019-2021 років Київ можуть відвідати близько 16 млн туристів

Tool items

1004

Цільова програма розвитку туризму: протягом 2019-2021 років Київ можуть відвідати близько 16 млн туристів

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили ї Міську цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки.

Згідно з документом, загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації програми складає 219 мільйонів гривень. З них гроші міського бюджету — 199,5 мільйонів, решта 19,5 мільйонів гривень  — кошти інших джерел.

«Аби привабити якомога більше гостей до столиці, ми пропонуємо активно популяризувати місто як культурний центр Європи. Протягом трьох наступних років ми будемо працювати над підвищенням конкурентоспроможності туристичного сектору столиці, а саме покращенням рівня якості послуг, що надаються туристам. Також робимо акцент на промоції іміджу столиці України, як безпечного міста з гарним сервісом та невисокими цінами на відпочинок і харчування. Ми бачимо розвиток Києва як туристичного хабу. Для нас пріоритетними є тури вихідного дня або city breaks tour. Ми прагнемо, щоб подорож кожного європейця до України починалась з Києва», – зазначив начальник управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Згідно з даними управління туризму, минулого року Київ відвідало 1,6 мільйона іноземних туристів. Цьогоріч – уже 1,8 мільйона осіб. Йдеться як про внутрішніх гостей, так і гостей із-за кордону.

Враховуючи існуючу тенденцію по збільшенню туристичних потоків та системне виконання заходів Міської цільової програми розвитку туризму, можна очікувати що українську столицю уже в 2019 році відвідають 5 мільйонів туристів (як внутрішніх, так й іноземних), у 2020 – 5,5 мільйона, у 2021 слід очікувати 6 мільйонів туристів. Згідно з розрахунками, представленими у програмі, бюджет міста Києва у 2021 році отримає понад 33 млн грн туристичного збору. Це більше ніж у 2016 році в 1,8 рази.

Наразі, за даними досліджень, кожен іноземець в Києві витрачає в середньому 3200 гривень (100 євро) в день. Внутрішній турист – 700 гривень.

Міську цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки підтримали 69 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)