Центр Києва звільнять від холодильних камер

КМДА

Tool items

606

Центр Києва звільнять від холодильних камер

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили зміни до правил утримання об’єктів благоустрою міста.

Згідно із запропонованим документом, з центральних вулиць столиці зникнуть холодильні камери біля тимчасових споруд. Зокрема усе холодильне та інше обладнання на фасадах вулиць у нульові, першій та другій форматних зонах має бути розміщене всередині тимчасової споруди. На фасадах вулиць у третій та четвертій фасадних зонах – в одну лінію, або за ним. Наразі більшість таких приладів стоять на тротуарах та частинах доріг, що обмежує можливість вільного руху пішоходів.

Ще пропонується, аби право на розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного призначення виборювалося на торгах. У міській раді зазначають, що зараз планують розпочати із трьох районів: Дніпровського, Оболонського та Святошинського. По закінченню договорів оренди – нововведення розповсюдять і на решту 7 районів.

«Порядок проведення відповідних торгів буде затверджувати КМДА. Переможцем стане той суб’єкт господарювання, який запропонує найбільший щорічний розмір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою. Що важливо, місто буде враховувати функціональне призначення споруд, що дозволить зберегти здорову конкуренцію у тій чи іншій сфері ведення бізнесу», – розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у столиці мають затвердити Порядок розміщення суден, що використовуються у сфері дозвілля, відпочинку та розваг на території міста Києва і постійно або тимчасово експлуатуються біля причалу, або на березі.

Відповідні зміни не лише вирішать проблемні питання благоустрою столиці, але і дозволять більш ефективно наповнювати бюджет міста. Відповідний проект рішення мають винести на одне із пленарних засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»