Бюджетна комісія погодила затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”

Будівля Київської міської ради

Tool items

Бюджетна комісія погодила затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”

Сьогодні за засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”.

Загальний обсяг фінансування на три роки становить 160,8 млн грн, з них із загального фонду Києва — 144,6 млн грн, із спеціального фонду — 3,6 млн грн, коштів інших джерел — 12,6 млн грн.

На сьогоднішній день у Києві на обліку перебуває 2383 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — зазначається у пояснювальній записці. З них, 588 – діти, що опинилися у складних життєвих обставинах. До даної категорії віднесено нову соціальну групу - діти, переміщені із зони проведення АТО та тимчасово окупованих територій.

“Дана програма передбачає постійний моніторинг стану соціально-правового захисту дітей, протидію насильства в сім'ї та торгівлі людьми, здійснення соціальної роботи з дітьми, сім'ями та молоддю; безпосереднє надання підтримуючих соціальних послуг дітям, сім'ям з дітьми; проведення рекламної кампанії та роз'яснювальної роботи, направленої на формування у населення активної громадянської позиції. Ці 160,8 млн грн протягом трьох років також будуть витрачатися на забезпечення фунціонування закладів соцзахисту та допомоги і, звісно, забезпечення можливості проживання, навчання та підготовки до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, - повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Проект рішення міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки” має ще розглянути постійна комісія Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді спорту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження Положення про Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між вул. Генерала Жмаченка, 4 та вул.
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції в районі пров. Лисогірського у Голосіївському районі міста Києва (412015864)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ПАКО ТОРГ» договору оренди земельної ділянки від 05 грудня 2017 року № 1261 (612860501)