Бюджет Києва-2019: доходи столиці плануються на рівні 54,9 млрд грн

Вулиця Воздвиженська

Tool items

2286

Бюджет Києва-2019: доходи столиці плануються на рівні 54,9 млрд грн

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціального захисту депутати взяли до розгляду головний кошторисо міста на 2019 рік.

Відтак, доходи столиці прогнозуються на рівні 54,9 мільярда гривень. З них: 51,4 мільярда надходження до загального фонду бюджету міста, 3,5 мільярда гривень – спеціального. Резервний фонд становить 350 мільйонів гривень, що складає 0,68% видатків загального фонду.

«Джерела надходження у нас традиційні. На першому місці – податки на доходи фізичних осіб. Тут прогнозована сума становить 20,8 мільярда гривень. Сума єдиного податку планується на рівні  5,4 мільярда. Плата за землю попередньо складатиме 5,1 мільярда гривень. Акцизний податок – 1,8 мільярда», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

У 2019 році з головного кошторису країни буде повністю фінансуватися первинна ланка медицини. А державна субвенція на галузь освіти  збільшується на 645 мільйонів гривень.

Щодо видаткової частини бюджету. Прогнозовані цифри становлять 54,9 мільярда гривень, що свідчить про збалансованість головного фінансового документу столиці.

«На розвиток освіти у 2019 році ми плануємо закласти 15,3 мільярда гривень. На утримання закладів охорони здоров’я передбачається 10,2 мільярда. Йдеться не лише про видатки на медичну допомогу  населенню, але і про санаторне лікування дітей, хворих на туберкульоз та медико-соціальний захист дітей-сиріт в тому числі. На галузь «Соцзахист» у проекті бюджету передбачено 8,7 мільярда гривень. Ми традиційно продовжуємо фінансувати програму «Турбота. Назустріч киянам» та «Соціальне партнерство», – підкреслив Андрій Странніков.

Щодо житлово-комунального господарства – планові видатки становлять 2,3 мільярда гривень. На виконання бюджетних програм «Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури» та «Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів» планується спрямувати 2,1 мільярда гривень. На забезпечення діяльності підприємств міського пасажирського транспорту – ще близько мільярда. На галузь культури передбачено майже мільярд гривень та трохи більше півмільярда – на фізичну культуру та спорт.

Бюджетна комісія Київради рекомендувала КМР взяти до розгляду проект головного фінансового документу на пленарному засіданні 4 грудня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" від вул. Володимирської, 2 до вул. Великої Житомирської, 36 у Шевченківському районі м. Києва для
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Марущенко Анжеліці Юріївні поблизу вул. Бродівської та вул. Лазурної у Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) К-38701
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Кравченку Олександру Миколайовичу на вул. Лауреатській у Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд К-35742
  • Про надання в постійне користування комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва земельної ділянки для утримання та експлуатації зелених насаджень загального користування на просп. Героїв Сталінграда, 65 в Оболонському районі м. Києва А-26906
  • Про надання в постійне користування комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених насаджень, експлуатації та обслуговування території (парк «Совки») на вул. Жмеринській, 28-Г у Святошинському районі м. Києва. Д-9535