Брифінг щодо нападів на депутата Київради Володимира Назаренка

Дата початку: 

04.04.2019

Місце проведення: 

вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, Кулуари сесійної зали

4 квітня 2019 року о 9.50 у кулуарах Київради відбудеться брифінг фракції ВО "Свобода" щодо тиску на депутата Київради Володимира Назаренка.

Нагадаємо, що за останній час було знищено два автомобіля, якими він користувався, а також були вчинені два напади. Ці факти ми пов'язуємо з депутатською діяльністю Назаренка, зокрема з протидією незаконним будівництвам у столиці. У брифінгу візьме участь голова фракції Юрій Сиротюк та Володимир Назаренко.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 202-76-95.

-A A +A

Розширений пошук

  • «Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (211667647)
  • Про заборону виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та його структурним підрозділам, комунальним унітарним підприємствам, установам та організаціям, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, господарським товариствам, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків
  • Про продаж земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСТ-М» для експлуатації та обслуговування майстерні з адміністративно-побутовим приміщенням на вул. Волинській, 66а у Солом’янському районі міста Києва ( 211064483)