Боргове навантаження столиці перед державою зменшиться на 1,135 млрд грн

Tool items

Боргове навантаження столиці перед державою зменшиться на 1,135 млрд грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили додатковий договір до договору про погашення заборгованості міста перед державою.

Відповідне рішення передбачає зменшення боргового навантаження столиці перед державою на мільярд 135 мільйонів гривень. Саме таку суму торік вклало місто у будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Згідно з домовленостями між Міністерством фінансів України та Київською міською радою, заплановані та освоєні кошти на зведення естакади будуть зараховані столиці як погашення частини боргу міста Києва перед державою.

«У Києва з державою домовленості наступні: міська влада фінансує великі інфраструктурні об’єкти в столиці, а держава на цю ж суму списує Києву борг. Для міста це подвійна вигода! Так, у 2017 році ми взяли на себе зобов’язання профінансувати будівництво мостового переходу через Дніпро. В бюджеті 2017 року на це було передбачено мільярд 135 мільйонів гривень. Відповідно, на таку суму має зменшитися борг міста перед державною. У 2018 наша співпраця продовжується. В головному фінансовому документі столиці ми заклали 3,8 мільярдів гривень на великі інфраструктурні проекти. Якщо ці кошти будуть повністю освоєні – наш борг перед державою зменшиться на відповідну суму», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Разом з тим, реалізація даного проекту рішення дозволить зменшити пікове боргове навантаження на бюджет міста Києва щодо погашення заборгованості перед державою у 2019 році.

За відповідний документ проголосувало 66 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)