Близько 45 тисяч містян взяли участь в опитуванні про розвиток української мови

Tool items

Опитування про розвиток української мови у міському застосунку «Київ Цифровий» вже пройшли близько 45 тисяч містян. Взяти участь в опитуванні можуть до 31 січня всі користувачі застосунку з наявним BankID.

Як нагадала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, результати опитування будуть використані для розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці. Над її розробкою місто працює спільно з Уповноваженим із захисту державної мови, науковцями та громадськістю.

«Ми прагнемо допомогти всім охочим швидко опанувати українську. Адже сьогодні мова – це не тільки наша ідентичність, а й потужна зброя проти ворога. Тому маємо разом допомогти рідній мові утвердитися в серці нашої країни – Києві. І щоб ми діяли злагоджено та ефективно, закликаю витратити кілька хвилин та надати відповіді на прості запитання. Завдяки цьому ми визначимо реальні потреби містян і знайдемо інструменти для полегшення переходу на українську. Аналіз відповідей також використаємо під час розробки відповідних просвітницьких заходів», – зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, що відповісти на запитання про розвиток української мови можна в розділі «Опитування» міського застосунку «Київ Цифровий».

Також нагадаємо, що команда «Києва Цифрового» у своїх соціальних мережахзапропонувала киянам добірку посилань на освітні платформи та застосунки, які допомагають поліпшити знання української мови і зробити перехід на спілкування винятково рідною мовою комфортнішим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)