Близько 19 тисяч сімей уже прийняли запрошення до дитячих садків Києва

Tool items

Близько 19 тисяч сімей вже прийняли запрошення та зараховані до дитячих садків Києва. Ще девять тисяч запрошень, які розіслані системою запису, чекають на відповідь від батьків. Про це повідомив депутат Київської міської ради, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час засідання колегії КМДА.

«У новому навчальному році в закладах дошкільної освіти відкрито 29 тисяч 500 місць. Щороку ми модернізуємо дитячі садки та збільшуємо їхню потужність. Тільки у 2020 році ми реконструювали та відремонтували чотири з них. Саме завдяки цьому у столиці з’явилися додаткові місця для наших дітей», – розповів Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, 47% дітей зі спискового складу закладів дошкільної освіти щодня не відвідують їх. Раніше ці місця залишалися порожніми і віддати їх іншим дітям було неможливо. Проте, відповідно до нового Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року №86 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. №305», дитина може бути відрахована з дитячого садку в разі невідвідування закладу дошкільної освіти протягом двох місяців поспіль упродовж навчального року без поважних причин.

«У столиці також продовжується робота над проєктом «Гроші ходять за дитиною», який дає можливість отримати компенсацію за дошкільну освіту з міського бюджету в разі, якщо батьки вирішили віддати дитину до приватного садика. Тільки у 2020 році понад 1,5 тисячі київських родин уже скористалися цим правом», – нагадав Валентин Мондриївський.

Він додав, що у 2021 році планується відкрити ще чотири дитячих садочки: два – у Святошинському, один – в Оболонському та один – у Дарницькому районах. Окрім того, в Києві реконструюють дві школи у Голосіївському та Солом’янському районах, здійснять надбудову школи Голосіївського району, а також реконструюють шкільний стадіон у Дарницькому районі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.