Безпрецедентний успіх комунальних театрів: понад 80 прем'єр та 700 тисяч глядачів у 2017 році

Tool items

Безпрецедентний успіх комунальних театрів: понад 80 прем'єр та 700 тисяч глядачів у 2017 році

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати заслухали звіт про  виконання Комплексної міської цільової програми “Столична культура” за 2017 рік.

Протягом 2017 року за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київради (КМДА) у співпраці з громадськими організаціями, іноземними представництвами та благодійними фондами відбулися: VII Всеукраїнський фестиваль писанок на Софійські площі, у рамках якого публіці було представлено 585 писанок-мальованок; Третій міжнародний фестиваль «Anne de Kiev Fest». 

У підпорядкуванні Департаменту культури 6 концертних закладів, які протягом року проводили активну концертну діяльність. За звітний період було проведено більше 400 концертів та 14 флешмобів.

“У нас збільшилася мережа театральних закладів, завдяки створенню нового театру “Київ модерн-балет”. Ще два театральних заклади отримали статус академічного. Минулого року муніципальні театри, а у нас наразі їх 20, випусти понад 80 прем'єр. Загальна ж кількість вистав — більше 5 тисяч.  А ще ми отримали минулоріч безпрецедентну кількість глядачів — понад 700 тисяч осіб”, - повідомила директор Департаменту культури виконавчого органу Київради (КМДА) Діана Попова. 

Було проведено ряд кінофестивалів; «Відкрита ніч», Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», Міжнародний фестиваль фільмів, телевізійних і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», «Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК».

“Дійсно, дуже багато роботи було пророблено минулого року. Багатьма цікавими, подекуди новаторськими, проектами порадували киян та гостей столиці комунальні музеї, театри, мистецькі навчальні заклади, бібліотеки.  Було підтримано і реалізовано нові проекти: конференція Міжнародної Асоціації «Опера Європи», театральний конгрес «Театр крокує Європою», фестиваль «MotoOpenFest», перший Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок «PuppetUp!» , Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку». Ми очікуємо, що 2018 рік для столичної культури буде не менш насиченим та продуктивним. Дуже тішить показник освоєння коштів по міській цільовій програмі, радує перевиконання показників заходів програми нашими театрами і кінотеатрами. А ще 2017 рік був безпрецедентним, оскільки ми отримали шанс приймати Євробачення. І культурні заходи, які супроводжували пісенний конкурс, теж дали можливість гарно реалізувати міську цільову програму”, - резюмувала голова постійно комісії з питань культури Вікторія Муха.

Окрім того, 2017 рік став важливим у роботі публічних бібліотек столиці.

Розпочато реалізацію пілотного проекту «Сучасний бібліотечний простір» (по створенню бібліохабів), в рамках якого, зокрема, планується створити всі необхідні умови для людей з особливими потребами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»