Артефакти, знайдені під час розкопок на Поштовій площі, будуть збережені

Tool items

579

Артефакти, знайдені під час розкопок на Поштовій площі, будуть збережені

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли  рішення щодо збереження артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі. Документ покликаний врегулювати питання інвестиційного договору із забудовником на Поштовій площі.

Відповідне рішення передбачає, що інвестиційний договір із забудовником Поштової площі буде припинено або суттєво змінено на вигідних для міста умовах. Зокрема інвестору ТОВ «Хенсворд-Україна» буде запропоновано внести зміни до проектно-кошторисної і робочої документації щодо розміщення на об'єкті інвестування приміщень музею. Також забудовник має забезпечити альтернативне укріплення паль на ділянці проведення археологічних досліджень.

Це дозволить проводити роботи без влаштування на даному етапі залізобетонної плити. Таким чином, артефакти, знайдені під час розкопок на Поштовій площі, будуть збережені. Також буде забезпечено музеєфікацію знахідок. Якщо інвестор не погодиться на такі умови, йому буде запропоновано припинити інвестиційний договір за згодою сторін.

«Ми знайшли компромісне рішення. Враховуючи той факт, що під час будівельних робіт були знайдені артефакти, ми фактично зобов’язуємо забудовника створити музей на Поштовій площі. Але при цьому даємо можливість не розривати договір, захищаючи його інтереси. Це цілком логічне рішення, адже для інвестора це може бути дуже вигідний проект і достатньо прибуткове вкладення», - наголосив голова постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олександр Бродський.

Відповідно до рішення, уповноважений представник КМДА не пізніше 30 днів з дня прийняття цього рішення має проінформувати депутатів КМР про стан виконання положень інвестиційного договору. Якщо інвестор відмовиться від запропонованих умов, Київрада протягом 40 днів з моменту цього рішення має вжити організаційно-правових заходів щодо розірвання інвестдоговору.

Рішення підтримали 95 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»