АНОНС: У КИЄВІ ВІДКРИЮТЬ «АЛЕЮ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЖІНОК ЗА СВОБОДУ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ»

Дата початку: 

18.10.2019

Місце проведення: 

проспект Правди, 70 (сквер між будинками 70-76)

Завтра, 18 жовтня,  о 9.30 відбудеться відкриття «Алеї пам'яті загиблих жінок за свободу та Незалежність України». Захід має на меті привернути увагу до жіночого внеску в розбудову вільної держави. 
Відкриття алеї відбудеться за ініціативи ГО «Жіночий Ветеранський Рух» та за підтримки депутатів Київської міської ради. У мерії переконані, такі алеї є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття.
Церемонія пройде за участі міністерки у справах ветеранів та ТОТ Оксани Коляди.

Адреса заходу: проспект Правди, 70 (сквер між будинками 70-76).

Координація на місці за телефоном: 063 461 09 73 – Костянтин

-A A +A

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2019 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на вул. Автозаводській, 89а в Оболонському районі
  • Про передачу громадянину Придибайлу Олександру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 20 у Солом'янському районі міста Києва (565127541)
  • Про відмову громадянину Турку В’ячеславу Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Вірності у Деснянському районі міста Києва (580901959)
  • Про приватизацію громадянкою Іваницькою Наталією Петрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Комунальній, 11-А у Голосiївському районі міста Києва (352851514)
  • Про передачу громадянину Костогризу Костянтину Анатолійовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 41-б у Голосiївському районі міста Києва (629752747)