АНОНС! «Шаную воїнів, біжу за героїв України»: у Києві пройде забіг-вшанування

Дата почаку: 

25.08.2019

Місце проведення: 

Труханів острів, вулиця Труханівська

У неділю 25 серпня о 10:00 на Трухановому острові відбудеться забіг, присвячений пам’яті загиблих у російсько-українській війні.

Марафон «Шаную воїнів, біжу за героїв України» вперше відбувся у 2018 році. Тоді захід зібрав понад 300 осіб, серед яких були учасники бойових дій на Сході України, родичі, близькі та побратими загиблих воїнів. 

Організатори: Міністерство у справах ветеранів України; КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»; ГО «Українська асоціація інвалідів АТО». Захід пройде за підтримки депутатів Київради. 

Контакти організаторів забігу: 067-445-52-31, [email protected].
 

-A A +A

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)