АНОНС! Міжнародний екологічний форум «Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища»

Дата почаку: 

14.09.2018

Місце проведення: 

вул. Хрещатик, 36, Колонна зала

14 вересня 2018 року о 09:00 в Колонній залі КМДА  відбудеться Міжнародний екологічний форум присвячений Міжнародному дню захисту озонового шару (Тhe International Day for the Preservation of the Ozone Layer).

Форум збере ТОП-представників з провідних та міжнародних фінансових установ, представників державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки. Форум сприятиме формуванню надійної екосистеми та сталого розвитку України. 

Серед запрошених відкрити Форум: 
 - Віктор Вакараш, Заступник Міністра екології та природних ресурсів України;
 - Володимир Прокопів, Заступник Київського міського голови, Секретар Київради;
 - Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності;
 - Володимир Михайлов, Генеральний секретар Міжнародної торгової палати ICCUkraine;
 - Лілія Олійник, голова ГО «Живу в гармонії».

 Серед доповідачів заходу:
 - Руслана Лижичко,народна артистка України;
 - Петро Пантелєєв, заступник Голови Київської міської державної адміністрації;
 - Емма Турос, виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати Координатор проекту CUTIS;
 - Магнус Йохансен,  регіональний менеджер в Україні норвезької компанії  Scatec Solar;
 - Володимир  Маліновський, старший науковий консультант Інституту здоров’я рослин;
 - Степан Кудря, Директор Інституту відновлювальної енергетики, член-кореспондент НАН України та ін.

Окрім ділової програми Форума на всіх гостей чекає виставкова частина «Алея винахідників» – це можливість презентувати інноваційні рішення та технології потенційним клієнтам та інвесторам.

Участь у якості слухача безкоштовна за попередньою реєстрацією на сайті http://www.eco.org.ua/ та за посиланням на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/ECO.org.ua/

Контактні данні:+380 73 133 05 67; 
Акредитація: +38 066 165 77 87;  markova@mprgroup.com.ua

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»