91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

площа перед будівлею

Tool items

91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення “Про питання організації публічного простору в адміністративному будинку Київської міської ради”.

Протягом кількох місяців організація “Агенти змін” проводила незалежне дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як громада міста хоче використовувати його в майбутньому.  

За висновками Агентів, наразі перший поверх будівлі не пристосований до потреб громадян. Зокрема немає належного забезпечення для очікування в черзі, комфортних місць для сидіння, також непродумана навігація та неправильна нумерація кабінетів. Окрім того, перший поверх зовсім не облаштовано для маломобільних людей. 

“Мені соромно, що наш перший поверх далекий від комфорту для киян. Ми маємо його зробити максимально зручним для людей. Плануємо розділити поверх на бек офіс та фронт офіс, передбачити зручні вбиральні, кімнати очікування та ігрові для дітей, гардероб. Також планується створити приміщення з окремими прозорими кабінами, де проходитимуть зустрічі міського голови і посадовців з містянами. Також маємо облаштувати окремий хол, де зрозуміло розповідатимуть про заплановані міські проекти: наприклад, роз’яснювати процес створення ОСББ чи розповідати про бюджет участі”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, який є суб'єктом подання відповідного рішення.

За його словами, загалом у результаті комплексного дослідження, було напрацьовано більше 60-ти рекомендацій, які ляжуть в основу проекту реконструкції першого поверху будівлі мерії. І відповідне рішення передбачає здійснення робіт з капітального ремонту першого поверху адміністративного будинку Київради на вул. Хрещатик, 36. Виконавчий орган Київради (КМДА) має визначити замовника цих робіт. 

Рішення підтримали 91 депутат. 

Ознайомитися детальніше з рекомендаціями Агентів змін щодо перетворення першого поверху Київради можна за посиланням:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/16123327/%D0%94%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1...

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Нарубалюк Ірини Петрівни
  • Про передачу громадянці Тесфайє Юноні Абуніївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Хрещатик, 27 у Печерському районі міста Києва (534939615)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому, 27 у Деснянському районі міста Києва (760759013)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 1-му Садовому, 19 у Деснянському районі міста Києва (412017192)
  • Про відмову громадянину Остапенку Петру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 5-му Садовому, 37 у Деснянському районі міста Києва (782491017)
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВМЕТАЛ» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування багатофункціонального житлового комплексу з паркінгами, об'єктами соціально-побутового та офісного призначення і об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на просп. Георгія Нарбута, 5, 7 у Дніпровському районі