91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

площа перед будівлею

Tool items

91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення “Про питання організації публічного простору в адміністративному будинку Київської міської ради”.

Протягом кількох місяців організація “Агенти змін” проводила незалежне дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як громада міста хоче використовувати його в майбутньому.  

За висновками Агентів, наразі перший поверх будівлі не пристосований до потреб громадян. Зокрема немає належного забезпечення для очікування в черзі, комфортних місць для сидіння, також непродумана навігація та неправильна нумерація кабінетів. Окрім того, перший поверх зовсім не облаштовано для маломобільних людей. 

“Мені соромно, що наш перший поверх далекий від комфорту для киян. Ми маємо його зробити максимально зручним для людей. Плануємо розділити поверх на бек офіс та фронт офіс, передбачити зручні вбиральні, кімнати очікування та ігрові для дітей, гардероб. Також планується створити приміщення з окремими прозорими кабінами, де проходитимуть зустрічі міського голови і посадовців з містянами. Також маємо облаштувати окремий хол, де зрозуміло розповідатимуть про заплановані міські проекти: наприклад, роз’яснювати процес створення ОСББ чи розповідати про бюджет участі”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, який є суб'єктом подання відповідного рішення.

За його словами, загалом у результаті комплексного дослідження, було напрацьовано більше 60-ти рекомендацій, які ляжуть в основу проекту реконструкції першого поверху будівлі мерії. І відповідне рішення передбачає здійснення робіт з капітального ремонту першого поверху адміністративного будинку Київради на вул. Хрещатик, 36. Виконавчий орган Київради (КМДА) має визначити замовника цих робіт. 

Рішення підтримали 91 депутат. 

Ознайомитися детальніше з рекомендаціями Агентів змін щодо перетворення першого поверху Київради можна за посиланням:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/16123327/%D0%94%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1...

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери