100 обдарованих дітей столиці отримають стипендію Київської міської ради

Tool items

У Києві визначили список претендентів на отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей. Відповідний проєкт рішення підтримали під час засідання Постійної комісії з питань освіти й науки, сім’ї, молоді та спорту.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, персональні стипендії призначаються для заохочення обдарованих та талановитих школярів столиці.
 
«Серед стипендіатів — діти, які мають високі досягнення в навчанні, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів, інтелектуальних турнірів. Наші діти — наше майбутнє, тому ми й далі сприятимемо розвитку освітньої галузі та всіляко підтримуватимемо талановиту молодь», — розповів Валентин Мондриївський.
 
За його словами, проєктом рішення передбачено призначення персональних стипендій Київської міської ради в галузі освіти обдарованим дітям міста Києва у розмірі однієї тисячі гривень щомісячно.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»