Проекти рішення

Наприклад, 09/22/2020
Проект рішення Київської міської ради 2186
Про надання Національному агентству з питань запобігання корупції дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування транспортної інфраструктури (крім об’єктів дорожнього сервісу) на бульв. Дружби народів, 28 у Печерському районі міста Києва (557901696)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 2071
Про надання громадянину Абазову Шахмуру Алізаде огли дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Шевченка, 25а у Солом'янському районі міста Києва (201810590)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 2057
Про відмову громадянці Бєловій Ірині Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Мліївській, 10 у Подільському районі міста Києва (725434013)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1974
Про відмову громадянці Мелешко Христині Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Михайла Чалого, 45 у Святошинському районі міста Києва (530101677)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1965
Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОСМОПОЛІТ 2016» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) на вул. Вадима Гетьмана, 6 (колишня вул. Індустріальна) у Солом'янському районі міста Києва (350149582)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1955
Про відмову громадянці Матвієнко Наталії Олексіївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лозовому, 2а у Дарницькому районі міста Києва (201935846)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1952
Про відмову громадянці Бульковській Лілії Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кутузова, 23 б у Деснянському районі міста Києва (201092069)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1940
Про відмову громадянці Єреденко Анні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кутузова, 23а у Деснянському районі міста Києва (710348017)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1926
Про відмову громадянину Євдокименку Анатолію Павловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража у 3-ому пров. Комінтерну, 2в у Дарницькому районі міста Києва (201103690)
pdf
Проект рішення Київської міської ради 1905
Про відмову громадянці Борисенко Тамарі Сергіївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража у 3-ому пров. Комінтерну, 2б у Дарницькому районі міста Києва (425014733)
pdf

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва