Засідання постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу відбудеться 27.01.2021 о 14-00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, 10-й поверх к. 1017.

Tool items

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянці Ботузовій Яні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Крилова, 66-б у Дарницькому районі міста Києва (500801481)
  • Про відмову громадянину Іванову Сергію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Валі Котика, 41а у Святошинському районі міста Києва (642540190)
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Вуличний комітет „Озерний” у Подільському районі міста Києва
  • Про відмову громадянину Ложкіну Сергію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на шосе Столичному, 21 км у Голосіївському районі міста Києва (416012012)
  • Про відмову громадянину Ложкіну Сергію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на шосе Столичному, 21 км у Голосіївському районі міста Києва (757990011)