За внесок у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році у Києві було нагороджено молодь та співробітників Київської міської ради

Tool items

Церемонія нагородження молоді та співробітників Київської міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулась сьогодні, 07 грудня, у Колонній залі Київради. Дипломи лауреатів Премії Київської міської ради, а також Почесні нагороди Київського міського голови вручили мер столиці Віталій Кличко та заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, необхідно розвивати місцеве самоврядування, адже воно є основоположним елементом у державотворенні. «Я хочу подякувати всім, хто щоденно працює над розвитком місцевого самоврядування. Київ дійсно флагман змін – це заслуга мера міста Віталія Кличка, Київської міської ради, в тому числі депутатського корпусу попереднього скликання. Наразі ми реформуємо положення про громадський бюджет, електронні петиції, місцеві ініціативи, публічні консультації, а також ефективно співпрацюємо з Радою Європи в Україні», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко розповів, що завдяки стабільній роботі міської влади іноземні міста почали переймати досвід щодо покращення системи міського управління. «Столиця наразі дає поштовх до змін. Триває розбудова європейської столиці, яка наразі вже є взірцем для міст України. Вже в наступному році у Київській міській раді діятиме програма стажування молоді, а також вперше в історії міста буде обрано молодіжну раду. Цих нововведень очікує територіальна громада, і ми разом з колегами щоденно працюємо над їх реалізацією», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Премії Київської міської ради за внесок у розвиток місцевого самоврядування отримали близько 20 молодих киян, а також понад 30 співробітників Київської міської ради отримали почесні нагороди Київського міського голови.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)