З нагоди Дня Києва в Деснянському районі відкрили квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки

Tool items

З нагоди Дня Києва в Деснянському районі було відкрито квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки. Наразі триває процес створення інших квіткових композицій на патріотичну тематику.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд», у композиції «З Мрією» мова не зовсім про літак «Мрія», а про дуже відомий малюнок дівчинки, яка його зобразила. 

«За мотивами цього малюнку вже створили поштову марку, а ми дитячий малюнок відтворили у квітах. Для того, щоб зобразити легендарну «Мрію», працівники КП УЗН Деснянського району за 10 днів висадили близько 9 800 квітів на загальній площі 85 кв. м. Для обрамлення квіткового малюнку було використано майже дві тонни білої мармурової крихти. За основу для ескізу взяли малюнок 8-річної доньки одного з працівників підприємства. Дитина дуже вірить у перемогу України й в те, що літак відбудують. Коли ми дізнались цю історію, то були дуже вражені та вирішили створити квіткову композицію», – пояснив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що загалом у місті буде створено понад 20 квіткових панно на патріотичну тематику, з нагоди Дня Києва озеленювачі вже висадили 10 композицій та продовжують щоденну роботу.

«Згодом велика емблема ЗСУ має з’явитись у парку «Позняки», наразі працівники комунальних підприємств створюють панно «Голуб миру» та прапори з квітів дружніх держав. Дизайнери у квіткових композиціях будуть втілювали ті сюжети, які в цей важкий воєнний час викликали найбільше емоцій у громадян. Наприклад, мешканці масово обговорюють незламність ЗСУ, Привида Києва, Мадонну з немовлям зі столичного метро, фото якої облетіло весь світ. Вони стали символами нашої війни за незалежність. У столиці незабаром можна буде побачити й панно з рожевим капелюхом від лідера групи «Kalush Orchestra». А також веселе квіткове панно «Привіт! Ми з України!», де крім напису будуть зображені бойові гуси – українська «біологічна зброя». Ці квіткові малюнки, як і панно «Російський корабель! Йди на...!» будуть викликати посмішку й створювати позитивний настрій. Їх спеціально розміщують у велелюдних місцях й на схилах для кращого огляду», – розповів Олексій Король.

У КО «Київзеленбуд» додали, що всі квіти для клумб були вирощені у столичних теплицях без додаткових бюджетних вкладень у час найскладніших боїв за Київ у березні цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРІСТЕЙ К» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування бази по складуванню готової гранітної продукції на вул. 9 Травня, 49 у Святошинському районі міста Києва (636313941)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТО РОМАНТИКА СИПЕЕВА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування кафе на вул. Парково-Сирецькій 2-б у Шевченківському районі міста Києва (244850324)
  • Про відмову громадянину Стельмашу Роману Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Польовому, 7 у Солом'янському районі міста Києва (340150749)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕЦБУДСЕРВІС «ЮВЕНТА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Луговій, 85 у Дарницькому районі міста Києва (621313953)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Магістральній, 25 у Шевченківському районі міста Києва (241272874)