Володимир Бондаренко: В умовах війни на органи місцевого самоврядування лягли проблеми, які навіть ніхто не міг уявити

Tool items

З нагоди Дня місцевого самоврядування співробітники Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Як зазначив Володимир Бондаренко, органи місцевого самоврядування працюють над тим, щоб наблизити перемогу і паралельно не допустити зниження міжнародних стандартів у своїх громадах.

«Київська міська рада з початку широкомасштабної війни одразу взяла на себе питання розміщення внутрішньо переміщених осіб, відбудови житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які зазнали ворожих обстрілів, надання комплексної економічної підтримки мешканцям, забезпечення життєдіяльності міста в умовах критичної економії ресурсів. Це тільки мала частка того, з чим доводиться стикатися міській владі. Цим всім займаються працівники органу місцевого самоврядування, часто понаднормова. Парадоксально, але вже зараз кожен з нас зустрічається з купою цих маніпуляцій про те, що треба або не треба робити в умовах воєнного стану. Можна довго про це говорити, але ми відповідаємо за місто, яке має жити, до якого будуть повертатись демобілізовані, в якому живуть сім'ї, на жаль полеглих, сім'ї зниклих безвісти. У місті, до якого повертаються поранені, і не тільки кияни. Саме про це ми маємо постійно пам'ятати в нашій діяльності», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)